Neden ERKUL?

DOĞRU LOKASYON

ERKUL olarak sizleri ev sahibi yapmanın yanında sizlere daha kaliteli yaşam alanları sunmanın çabasını veriyoruz. Bunun için de doğru lokasyonlarda, doğru projelerle insanları konut sahibi yapmak en önemli önceliğimiz. Bütün projelerimizde inşaat lokasyonlarını hep ince eleyip sık dokuyarak belirledik. Bundaki tek amacımız da insanlarımıza zaman ilerledikçe değer kazanan evler üretmekti. Şimdiye kadar bütün projelerimizde bunu başardık.

DOĞRU DAİRE TİPİ ve KALİTELİ MALZEMELİ

Tüm projelerimizde müşteri ihtiyaçlarına göre çalışmalar yapmaktayız. Ev gibi hem ömürlük hem de büyük miktar paraların ödendiği alışverişlerde herkes kaliteli malzemelerin kullanıldığı kullanışlı daireler arar. Biz de bütün inşaatlarımızda en kaliteli malzemeleri kullanıp en güvenli evleri yapıyor, insanların ihtiyaçlarına göre doğru daire tipleri ile karşılarına çıkarak onlara en huzurlu ve mutlu bir şekilde oturacakları veya kârlı yatırım yapma imkanı sağlayacak yaşam alanlarını sunuyoruz.

VAKTİNDE TESLİMAT

ERKUL olarak en büyük amacımız; güvenip ömürlük alışverişlerinde bizi tercih eden müşterilerimizi her konuda memnun etmektir. Bu doğrultuda en kaliteli malzemeleri kullanarak ürettiğimiz yaşam alanlarını vaktinde teslim etmek en büyük övünç kaynağımızdır. Her ne olursa olsun temel prensibimiz ürettiğimiz konutları belirlediğimiz tarihlerde vaktinde teslim etmektir. ERKUL güvencesi ile hem ev hem de mutlu ve huzurlu yaşam alanları alarak kârlı yatırımlar yapacağınızı bir kez daha yineliyoruz.